Tedarikçilerin Fotoğrafçı Bulma Yolculuğu

Bir ürün ya da hizmet satıyorsanız hedef kitlenizi iyi belirlemeli, akılda kalmalı, farklı olmalı ve bu kitlenize güven vermelisiniz. Aslında kısacası bir Marka olmalısınız. Şimdi çok sevdiğiniz bir markayı düşünün. İlk aklınıza ne geliyor? Size hangi duyguyu hissettiriyor? Neden ondan alışveriş yapmayı rakiplerinden daha çok istiyorsun? Bunun birden çok nedeni olabilir. Kolay ulaşılabilirlik, fiyat, ün, başka kimsede olmayan bir özellik..vb.

Rekabetin çok yoğun, şartların ve tüketicilerin dikkatini çekmenin oldukça zor olduğu böyle bir dönemde tedarikçilerin farklı, kolay erişilebilir ve mükemmel müşteri deneyimini sunması işlerinin devamlılığı için olmazsa olmazlar. Hali hazırda çoğu üreticinin websitesi olmasına rağmen bu websitelerin güncel olmaması, tasarımın ve işlevselliğinin kötü olması hem kullanıcı deneyimi olarak tüketicileri kaçırmakta hem de işlerine büyük zarar vermekte. Bazı üreticiler ise sadece Instagram kullanmak ve potansiyel müşterilerine ya ulaşamıyor ya da profesyonel görünmediği için satışlarını artıramıyor.

Fotoğrafçı Tedarikçi Portalı sayesinde üreticiler ve hatta fotoğrafçılar kendi Online Mağazalarını oluşturabilecek, satış ve sipariş takibi yapabilecek, hedef kitlesine reklam ve pazarlama yapmadan ulaşabilecek hem de profesyonel bir işleyişe sahip olarak satışlarını artırabilecekler.

Satıcı ya da üretici olarak senin en çok zorlandığın konular neler?

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın